MY ART
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MY ART

Vse o artanju
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Naložitev avatar-ja in banner-ja

Go down 
AvtorSporočilo
sarcha
Admin
Admin
sarcha


Število prispevkov : 82
Age : 30
Registration date : 23/07/2008

Naložitev avatar-ja in banner-ja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naložitev avatar-ja in banner-ja   Naložitev avatar-ja in banner-ja EmptySre Jul 23, 2008 10:04 pm

Za vse, ki imate težave pri namestitvi avatarja ali bannerja sledi majhna pomoč.

Kako si naložim AVATAR?

1. Kliknem gumb PROFIL
2. Kliknem na Moja podoba
3. Kliknem na Brskaj in poiščem sliko iz svojega računalnika in kliknem Pošlji.
Da pa sliko naloži, le ta ne sme biti večja od 150×200 pikslov....torej ne širša več kot 150 in višja kot 200.

Kako si naložim BANNER (podpis)?
1. Kliknem gumb PROFIL.
2. Kliknem na Podpis.


V primeru da ima slika več kb kot je dovoljeno (64kb), je avatar potrebno naložiti s pomočjo povezave do avatarja. Torej v tretje okno za naložitev avatarja - Povezava do podobe na neki drugi spletni strani : kopiramo link naložene slike (na www.shrani.si je to 1. link).

3. Grem na www.shrani.si in naložim sliko, ki jo želim imeti v podpisu. Ko se mi pokažejo 4. linki naložene slike, kopiram 2. link (oz. link ki se začne z Naložitev avatar-ja in banner-ja  in konča z ) v okno za podpis in kliknem Pošlji.



POZOR: Da pokaže Banner je potrebno iti še v Nastavitve.



Kjer piše Vedno dodaj moj podpis, označimo Da.



In to je to...če se pojavijo še kakšne nejasnosti in težave okoli avatarja in bannerja lahko vprašate kar v tej temi.
Nazaj na vrh Go down
https://my-art.slovenianforum.com
 
Naložitev avatar-ja in banner-ja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
MY ART :: POMEMBNO :: Pomoč-
Pojdi na: